BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mergvakario žaidimai

2010-08-29  Žymos: , , ,

Geriausi žaidimai Evelinos mergvakariui:

 1. Jaunoji drauges veža viešuoju transportu iki Kauno marių, kad įrodytų, jog visada sugebės pasirūpinti savo vaikais.
 2. Jaunoji dar prieš išeidama iš namų gaus „pimpaliukų” formos sausainių, kuriuos turės visą dieną pardavinėti ir užsidirbti pinigų šeimyniniam gyvenimui.
 3. Kiekviena dalyvė gaus siūlą. Kokio ilgio siūlas bus, nusprendžia tik pati dalyvė - tai jos sprendimas. Kiekvieną kartą, kai apsuka siūlą apie pirštą, ji ką nors papasakoja apie save. Kuo ilgesnis siūlas, tuo daugiau reikia papasakoti apie save.
 4. „Kas yra laiminga santuoka?” surinkti dešimt geriausių minčių šiuo klausimu
 5. Klausimynas apie jaunąjį. Jei atsakys į visus klausimus teisingai dovanų gaus vieną kraičio dovanų ( jaunojo mėgstamiausius saldainius - viagra)
 6. Lopšinė vaikams iš 10ies būtinų žodžių: radiatorius, pianinas, uošvė, lėktuvas, puodukas, alus, sauskelnės, dūdmaišis, šviestuvas, spinta.
 7. Iš vaikiškų figūrėlių iškepti smėlio bandelės, kad galėtume įsitikinti, jog maisto ruošimo pagrindus turi.
 8. Išvirti vyrui sriubą vyrui ir aplink esančių produktų (ne maisto).
 9. Užkurti ugnį (draugės privalo padėti)
 10. Pagaminti karšto maisto draugėms. Iškepti dešreles arba pašildyti sumuštinį. (priklauso nuo pasirinkto maisto varianto)
 11. Jaunosios seksologijos paskaita. Ant balto popieriaus lapo ji turi nupiešti seksualų ir gražų vyrą, po to paaiškinti kaip tokį suvilioti, sugundyti.
 12.  Pridėti akmenukų ant kėdės ir užsodinti nuotaką. Ji turi vizginti užpakaliuką ir suskaičiuoti kiek ten yra jų. Jei užduotis atliekama itin tiksliai, gauna dar vieną dovaną iš kraičio (kočėlas - neblaivaus vyro auklėjimo priemonė. Tu taip stengsies dėl jo, o še tau - ir vėl girtas grįžo)
 13. Merginos prismaigsto obuolį pilną vyro blogų savybių. Po to nuotaka turi traukti po vieną pagaliuką ir sakyti savo vyro gerąsias savybes.
 14. Nešvarių marškinių skalbimas(Kauno mariose) ir lyginimas (su kočėlu).
 15. „Laiškas ant smėlio” - nuotaka turi šalia vandens rašyti „Myliu Vaidą”. Būtina sąlyga - vanduo turi nuplauti tą užrašą. Po kokio penkto karto reikia klausti: „Ar  dar nenusibodo įrodinėti, kad myli jį?” Po septinto karto: „Gana, matom, jog nepasiduosi. Įrodei savo”. Galima ir užgaišti laiko, jeigu ji pati neširsta ir yra smagu. Neesant bangavimui ir užrašo nuplovimui turi parašyti trumpą žinutę: „Išgelbėkit mano sielą. Išteku. Radusiam atsilyginsiu ir savo tel. nr.”
 16. Seni vyrai kaip akmenys. Reik vietovėje kur didesni akmenys, kad jaunoji užliptų (jei tai įmanoma) ir pasakytų pačią didžiausią buvusio vaikino nuodemę, paskui eina prie kito akmens, ir vėl sako kitą blogybę buvusiojo.
 17. Fotosesija už pinigus, saldainius ir nerealiausias šypsenas su vaikais ir vaikinais. Tinka ir pensininkai. Piratė dalinasi savo džiaugsmu su kitais. Būtina padaryti penkis kadrus su skirtingais žmonėmis.
 18. „Parodyk kaip reikia valgyti” - mergina privalo išlaikyti tokią pačią puikią figūrą visą laiką, todėl nuotaka turi savo drauges išmokyti sočiai, gražiai, erotiškai ir mandagiai suvalgyti sausainį. Patį didžiausią ir storiausią „pimpaliuko” formos sausainį reikia duoti jaunajai ir liepti valgyti, kad draugės pasimokinti galėtų. Jei yra atlikusių sausainukų, draugės gali ją pamėgdžioti.
 19. Didžiausių norų surašymas ant vandens žibintų, jų išlankstymas, uždegimas ir paleidimas į vandenį.
 20. „Pele, pele, pas ką žiedas žydi?”  Kiekvienai merginai nuotaka sumaišo po kokteilį ir įmeta po uogą, iš kurių tik vienoje paslėptas simbolinis žiedas. Kuriai teks jis, ta ir bus kito mergvakario kaltininkė. Jei taurė su žiedu atiteks būsimai nuotaikai, ji turi iš naujo juos gaminti ir slėpti žiedą.
 21. Burtai su žuvėdra, arkliu, jūra, kava, vandeniu, raktu.
 22. Išpažintys ir iššūkiai (tiesa- drąsa)
 23. Šilta - šalta pačiai ieškant paslėptų dovanų

Štai keletas mano atrinktų žaidimų vienam mergvakariui, kurio tema buvo - “piračių laivas”

Smagių akimirkų ;)

Lina

Patiko (49)

Rodyk draugams
Komentarai (3) apie “Mergvakario žaidimai”

 1.   Free flash games 2011-04-10 14:19 rašė:

  Hahahah įdomūs tie mergaičių žaidimai

 2.   barbelt 2011-09-21 23:33 rašė:

  Uzsukite i Mergaiciu Zaidimu svetaine http://www.barbe.lt

 3.   jolita 2012-03-22 19:41 rašė:

  komentaras

Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras: